Vajad abi? KLIENDITEENINDUS E-N 9-17 Reede 9-16(+372) 6713 290info@fendernet.eeKalda 9, 11625 TallinnOstukorv
0

Privaatsuspoliitika

1. Privaatsuspoliitika
1.1 Veebilehe FenderNet.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud informatsiooni ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsetena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele välja arvatud Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Teil on õigus igal hetkel taotleda oma isikuandmete parandamist või kustutamist, kirjutades sellest: info@fendernet.ee . Kogume vaid selliseid isikuandmeid, mis on vajalikud Teile teenuse osutamiseks või pakkumiste saatmiseks (juhul, kui olete selleks soovi avaldanud päringu saatmise või uudiskirjaga liitumisevormi täitmisega). Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-maili teel, kohtumisel, üritusel või telefoni teel.

2.1 FenderNet OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, FenderNet OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Kohaletoimetus HOMME, TASUTA!

Tellides ja tasudes tööpäevadel enne kella 14.00 toimetame sinu poolt tellitud kauba pakiautomaati või kulleriga Eesti piires kohale järgneva tööpäeva jooksul. Kõigil tellimustel summas üle 35 € kohaletoimetus TASUTA!

GARANTII KUNI 1 AASTA

Pakume üksnes tehniliselt kontrollitud kasutatud varuosi. Kui varuosa osutub siiski paigaldamisel defektseks, kompenseerime lisaks varuosale ka tagastamise või ümbervahetamisega seotud kulud Eesti piires.